Не виконання статті 17, як підстава для не повернення забезпечення

15 Березня 2021
tetiana-rybak

Не вимагай того, що можеш побачити і сам! В статті міститься наступний висновок: Тобто частину 6 статті 17 Закону слід читати приблизно так: «Переможець завантажує в електронну систему закупівель визначені замовником документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 статті 17 Закону, за умови, що інформація про відсутність цих підстав не є публічною і водночас такою, що або оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”, або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або є доступною в електронній системі закупівель».
Питання 1. Чи вірне твердження: переможець має завантажити лише довідку МВД+ч.2 ст.17 (за наявності)?
Якщо так, питання – 2: однією з підстав для не повернення забезпечення тендерної пропозиції є: ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Чи говорить п.4 ч.3 ст. 25 про необхідність надання документів по всім пунктам ст.17?

Відповідь

Добрий день! Частиною 6 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон)  визначено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2356812 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.

 

Водночас Законом розширено можливості та обов’язки замовника самостійно перевіряти інформацію, надану учасниками. Відтепер, згідно з частиною 5 статті 17 Закону, замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

  • Не встигли надати відповідь на вимогу
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

  • еквівалент у спрощеній закупівлі
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

  • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

  • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель