не була укладена додаткова угода до прямого договору. Порушення?

12 Січня 2021
halyna

Чи вважається порушенням Закону “Про публічні закупівлі”, якщо у разі зменшення потреби в предметі закупівлі в період дії договору, укладеного на суму менше 50 тисяч гривень, не була укладена додаткова угода до договору про внесення змін до істотних умов такого договору.

Відповідь

Доброго дня! «Прямий» договір не є договором про закупівлю в розумінні пункту 6 частини 1 статті 1 Закону. Тому у випадку внесення змін до «прямих» договорів замовник на власний розсуд обирає публікувати такі зміни чи ні. Оскільки виконання прямих договорів здійснюється відповідно до умов укладеного договору згідно Цивільного та Господарського кодексів України, а не Закону України «Про публічні закупівлі». Слідкуйте за новинами закупівельного простору разом з порталом RADNUK.COM.UA! Для вас ми розкриємо ще більше нюансів чинної редакції Закону. Оберіть для себе зручний тариф зі знижкою https://radnuk.com.ua/osobystyi-kabinet/?tab=pay.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель