Наталія

06 Вересня 2019
Наталія
Доброго дня! Установою було укладено на 2019 рік два договори (різні райони) про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на суму 169183 грн. Умови договору станом на 31.08.2019 виконано в повному обсязі. У вересні установі відділом освіти передано школи. За вересень-грудень цього року витрати на ел/енергію становитимуть орієнтовно 280000 грн. Чи може установа (бюджетна) скористатися Переговорною процедурою як універсальною послугою на постачання ел.енергії на вересень-грудень, чи обов’язково проводити відкриті торги? Як правильно вийти з цієї ситуації? Щиро дякую.
Відповідь

Добрий день! Згідно ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (ділі – Закон) переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Перелік підстав для проведення переговорної процедури передбачено ч. 2 ст. 35 Закону є вичерпним. Електрична ж енергія як універсальна послуга закуповується за переговорною процедурою або прямим договором (якщо вартість предмета закупівлі, не перевищує 200 тис. грн. (1...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно застосовувати локалізацію та вимагати документи підтвердження, якщо закупівля оголошена з ПДВ, світильники підлягають оподаткуванню, але учасник не є платником податку?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    В закупівлі поточного ремонту, учасник відповідно до дефектного акту встановлює стельові світильники. загальна вартість по кошторису становить 199 500,60 без ПДВ. У замовника виникає питання чи потрібно в даному випадку

  • Яким чином визначати очікувану вартість та спосіб закупівлі послуг з технічного нагляду та чи впливає на визначення способу закупівлі той факт, що предметом основних договорів є послуги з поточного ремонту, а не роботи, та відсутня проєктна документація?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Замовником проводяться 7 закупівель послуг з поточного ремонту автомобільних доріг з твердим покриттям. Закупівлі здійснюються як закупівля послуг з поточного ремонту. Проєктна документація на виконання робіт відсутня, наявна лише договірна

  • Чи відповідає тендерна пропозиція Учасника вимогам Замовника?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, у ВТ була вимога: Інформація про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі, що є нерезидентом: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі,

  • Чи можливо виконати коригування по 1 черзі будівництва та публікувати договір на закупівлю коригування, якщо самі роботи по ній вже виконані?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    є обєкт будівництва, минулого року по цьому обєкту був Договір з Підрядником на роботи 1 черги, він виконаний і закритий актами повністю, на даний час по цьому ж обєкту є

  • Закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них згідно абз. 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей (відсутність конкуренції з технічних причин)
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Прошу надати експертне роз’яснення з приводу закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них. Допорогові договори за означеними послугами зазвичай укладаються з філіями ТОВ «Газорозподільні мережі України», а

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО