Наприкінці минулого року року підприємство провело відкриті торги на закупівлю

01 Березня 2021
iurij

Наприкінці минулого року року підприємство провело відкриті торги на закупівлю електроенергії на 2021 рік суму 2 200 000 грн., (відповідно до річного плану на таку ж суму) на умовах універсальної послуги (на технічні цілі багатоквартирних будинків). У зв’язку з відміною пільг та зростанням тарифів сума договору зросла до 2 800 000 грн. (відповідно до п. 7 ст. 41 Закону). Внесення змін в договір опубліковано в ЕСЗ. А як бути з річним планом? Чи потрібно вносити зміни в річний план на збільшення ціни договору? І, якщо так, як його прив’язувати до завершеної закупівлі?

Відповідь

Вітаємо! Пунктом 11 частини 1 статті 11 Закону передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 цього Закону – протягом трьох робочих днів з дня внесення змін. Отже вимог щодо внесення відповідних змін до річного плану закупівель не передбачено.

Під час аналізу Закону України «Про публічні закупівлі» виникає багато запитань? Реєструйтесь на навчання Академії Радник та отримуйте тільки вичерпні та практичні відповіді: https://radnyk.academy/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

  • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

  • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

  • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

  • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель