Чи є достатнім обгрунтування у разі закупівлі електроенергії у постачальника універсальної послуги?

11 Листопада 2020
kanivgek-ukr-net

Ми є управителями 87 багатоквартирних будинків. Закупівля електричної енергії здійснюється нами для технічних цілей багатоквартирних житлових будинків, які є об’єктом управління та утримання, а саме: забезпечення безперебійної та надійної роботи ліфтів, насосів, замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності, та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Відповідно до абзацу 10 пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року зі змінами, внесеними згідно Закону України № 832-IX від 01.09.2020 року: «Електрична енергія, що купується у постачальника універсальних послуг та споживається у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків …оплачується за цінами, за якими постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам», тобто – за регульованим тарифом! Як на Вашу думку, чи є це достатнім обгрунтуванням закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Ваше питання носить специфічний характер та потребує додаткового документального вивчення, тому пропонуємо звернутись за консультацією за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель