Можливості учасника розширено

18 Березня 2021
nadiia

Наше підприєство було одним із учасників у закупівлі Миючих засобів (відкриті торги)
Переможцем обрано компанію, яка запропонувала еквіваленти набагато нижчої цінової категорії.
Один із товарів Засіб для миття підлоги М.Мускул 750 мл
Середньоринкова ціна 50-60 грн.
Технічні характеристики Тип мийного засобу – універсальний засіб для прибирання. Форма засобу – рідина. Об’єм / вага нетто – 750 мл. Із наступники тезнічними х-ми:
Сфера застосування – для щоденного прибирання, миття підлоги, лакованих і полірованих поверхонь, для дезінфекції, для очищення, для надання блиску. За типом поверхні – всі поверхні. Вміст фосфатів – безфосфатний. Вміст поверхнево-активних речовин (ПАР) – <5%. Особливі властивості – має помірне піноутворення, але при цьому чудово усуває навіть найстійкіші забруднення, не залишаючи розводів.
Учасник “Переможець” пропонує “Засіб ” за 16.00 грн. ринкова вартість. Вказує у порівняльній таблиці що технінчі характеристики відповідають технічному завданню і все. У підтвердження цього додає Висновок СЕС, у якому жодної інформації про підтвердження даних технічни характеристик.
Враховуючи вище викладене, чи можемо ми написати обгрунтовану вимогу щодо рішення Замовника та обраного Переможця.
Дякую..

Відповідь

Добрий день! Відповідно до частини четвертої статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) учасник, якого не визнано переможцем процедури закупівлі / спрощеної закупівлі за результатами оцінки та розгляду його тендерної пропозиції / пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про тендерну пропозицію / пропозицію переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з тендерною пропозицією/пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.

 

Згідно з абзацом другим частини першої статті...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

 • Не встигли надати відповідь на вимогу
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

 • еквівалент у спрощеній закупівлі
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

 • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

 • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель