Можливості учасника розширено

18 Березня 2021
nadiia

Наше підприєство було одним із учасників у закупівлі Миючих засобів (відкриті торги)
Переможцем обрано компанію, яка запропонувала еквіваленти набагато нижчої цінової категорії.
Один із товарів Засіб для миття підлоги М.Мускул 750 мл
Середньоринкова ціна 50-60 грн.
Технічні характеристики Тип мийного засобу – універсальний засіб для прибирання. Форма засобу – рідина. Об’єм / вага нетто – 750 мл. Із наступники тезнічними х-ми:
Сфера застосування – для щоденного прибирання, миття підлоги, лакованих і полірованих поверхонь, для дезінфекції, для очищення, для надання блиску. За типом поверхні – всі поверхні. Вміст фосфатів – безфосфатний. Вміст поверхнево-активних речовин (ПАР) – <5%. Особливі властивості – має помірне піноутворення, але при цьому чудово усуває навіть найстійкіші забруднення, не залишаючи розводів.
Учасник “Переможець” пропонує “Засіб ” за 16.00 грн. ринкова вартість. Вказує у порівняльній таблиці що технінчі характеристики відповідають технічному завданню і все. У підтвердження цього додає Висновок СЕС, у якому жодної інформації про підтвердження даних технічни характеристик.
Враховуючи вище викладене, чи можемо ми написати обгрунтовану вимогу щодо рішення Замовника та обраного Переможця.
Дякую..

Відповідь

Добрий день! Відповідно до частини четвертої статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) учасник, якого не визнано переможцем процедури закупівлі / спрощеної закупівлі за результатами оцінки та розгляду його тендерної пропозиції / пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про тендерну пропозицію / пропозицію переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з тендерною пропозицією/пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Збільшення суми договору на розподіл електричної енергії
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Щодо збільшення суми договору на розподіл електричної енергії. У зв’язку з тим, що з 01.10.2025 року суттєво збільшився тариф на послуги з розподілу електричної енергії, відповідно зросла і загальна сума

  • Обґрунтування за пп.7 п.19
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо замовник оприлюднює додаткову угоду про зміну ціни за пп.7 п.19 яособливостей, чи потрібно оприлюднювати обгрунтування підвищення ціни, чи лише додаткову угоду? Дякую.

  • Калькуляція при закупівлі послуг з благоустрою
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Чи зобов’язаний Замовник при проведенні закупівлі послуг за процедурою відкритих торгів з Особливостями встановлювати вимогу до учасників щодо надання розрахунку (калькуляції) вартості послуг? Закупівля стосується послуг з благоустрою,

  • Один договір з різними кодами ДК та як це відобразити в річному плані
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Просимо надати роз’яснення щодо планування та визначення предмета закупівлі. Комунальне підприємство здійснює закупівлю товарів для забезпечення господарської діяльності (обслуговування та ремонт техніки) за власні кошти підприємства. Планується придбання товарів, які

  • Додаткова потреба у природному газі
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Замовником у 2025 році були проведені відкриті торги на закупівлю природного газу на період 01.11.2025 – 31.03.2026. За результатами процедури торги були відмінені через відсутність поданих тендерних пропозицій. Після цього

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО