Можливість збільшення ціни при одночасному збільшенні обсягів

18 Лютого 2021
oksana

Підкажіть будь ласка, якщо в спрощеній по електроенергії ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія закупівля згідно договору та оголошення на 59000 кВт, а зараз надали додаткову угоду на збільшення ціни за кВТ/год але в ДУ вказано загальну кількість зовсім іншу, а саме 54298,85 кВТ. Чи відповідае така ДУ вимогам закону?

Відповідь

Частина 5 статті 41 Закону — це імперативна норма. Тобто вісім підстав частини 5 статті 41 Закону — це виключний перелік підстав, а тому замовники не можуть вносити зміни до істотних умов договору про закупівлю в будь-яких інших випадках.

 

Так,        передбачено  збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, — не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Довгострокові зобов’язання в переговорній
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

  • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

  • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

  • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

  • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель