Можливість укладення додаткової угоди після оприлюднення звіту про виконанння договору

21 Січня 2021
tov-enerhostrojtrejd

Цікавить таке питання, нашим підприємством у 2020 році, за дійсним законом “Про публічні закупівлі”, після проведення відкритих торгів було укладено договір поставки, який в свою чергу був в подальшому виконаний в повному обсягу. Керуючись Законом України “Про публічні закупівлі” замовник після виконання обома сторонами своїх зобов’язань опублікував звіт про виконання договору, в наслідок чого у ЄСЗ ця процедура оприлюднилась як “Завершена”. Через деякий час Замовник запропонував нам укласти додаткову угоду на наступний рік, в обсягу, що не перевищує 20% від загальної вартості договору, але оприлюднити додаткову угоду у ЄСЗ Замовник не має технічної можливості, тому що процедура завершена. Чи не порушують ці дії замовника ЗУ “Про публічні закупівлі”. Чи буде вважатись ця додаткова угода дійсною? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Строк публікації звіту про виконання договору про закупівлю у системі ProZorro визначений статтею 10 Закону і становить 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання.

Враховуючи те, що замовником оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю, такий договір про закупівлю є завершеним або сплив строк його дії. Так як внесення змін до договору про закупівлю можливе виключно під час його дії, зазначений вище випадок може бути розцінений як порушення законодавства.

Важливо! Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом, тягнуть за собою накладення штрафу...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель