Монтаж пожежної сигналізації – це роботи чи послуги

10 Жовтня 2024
Анна

міський бюджет виділив кошти на монтаж пожежної сигналізації, по КЕКВ 2240. Згідно ДБН В.2.5-56:2014 “Системи протипожежного захисту” та Постанови №852 – це роботи. Але кошти виділені під послуги. Питання: Що закупляти роботи чи послуги? Плануємо попередньо розробити ПКД і проводити як Послуги (сума до 100 тис. грн.). Яку процедуру обирати – ВТО чи Прямий договір? Чи сумується вигтовлення ПКД в такому випадку за річною потребою за кодом ДК, чи ПКД також рахується по кожному об’єкту оркремо? Дякую.

Відповідь

Експерти порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають питання –  Монтаж пожежної сигналізації – це роботи чи послуги. Відповідно до пункту 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 21.06.2012 № 754), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за № 456/20769 (далі — Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • До Переліку локалізованих товарів включено товар китайського виробництва
    04 Червня 2025
    Читати відповідь

    Тема: до Переліку локалізованих товарів включено товар китайського виробництва. До переліку локалізованих включено товар китайського виробництва, посилання https://prozorro.gov.ua/uk/product/52f23cef6fbb4d8d8a6c84ff23e0e6c8 «Компресор 175-6779 52f23cef6fbb4d8d8a6c84ff23e0e6c8 Виробник SINOMACH-HI INTERNATIONAL EQUIPMENT CO., LTD Код ЄДРПОУ: 913204115969344018».

  • Досвід учасника: як трактувати “аналогічність” і скільки договорів потрібно
    04 Червня 2025
    Читати відповідь

    маю питання по документах пропозиції учасника ціна якого визначена найбільш вигідною. Ми закупляємо “Безпілотний наземний комплекс «ТАРГАН 200», номенклатурний номер НАТО: 2360-61-018-0417 або еквівалент” Моєю ТД вимагалось: 1.1. На підтвердження

  • Податки у договірній ціні: що враховувати, якщо підрядник — платник єдиного податку
    04 Червня 2025
    Читати відповідь

    Які обов’язкові податки і збори включаються до договірної ціни, якщо підрядник є платником єдиного податку?

  • Чому звіт із Прозорро Маркет має назву “без використання ЕСЗ” і що з цим робити?
    04 Червня 2025
    Читати відповідь

    Провели закупівлю на 300тис. та уклали договір шляхом використання електронного каталогу. Реєстратор у казначействі відмовляється реєструвати договір, у зв’язку з тим, що закупівля більше 100 тис. а сформований звіт на

  • Повторна закупівля через електронний каталог: чи дозволено об’єднувати запити?
    04 Червня 2025
    Читати відповідь

    Надайте, будь ласка, консультацію. Не відбулись дві окремі закупівлі(запит ціни пропозицій) за одним ДК. Чи можна об’єднати ці дві закупівлі в одну для повторного оголошення запиту ціни пропозицій?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО