Лотова спрощена закупівля

15 Березня 2021
iuliia

Ми підприємство, що здійснює діяльність в окремій сфері господарювання (водоканал), на протязі року (кожного місяця) нам потрібно проводи дослідження води на мікробіологічні показники та дослідження води на фізико-хімічні показники по всім своїм свердловинах (їх аж 29 шт) розміщені вони у різних селах району і навіть різних територіальних громадах. Річна сума по цих послугах більше 50 тис. грн.
Питання: 1. Чи можемо ми заключити один прямий договір на ці послуги без проведення спрощених закупівель, згідно статті 3 п.7 ч. 2 Закону?
2. Чи можна заключити окремі договора (по кожному селу) не сумуючи код між собою, так як знаходяться за різними адресами і різні об’єкти?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 39 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначено, що частина предмета закупівлі (лот) – визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі / спрощеної закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.   Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим наказом Мінекономіки від 15.04.2020  № 708 встановлено, що предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Закупівля лабораторних послуг Скринінг 40+ за нагальною потребою
    16 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Скриніг 40+. був укладений прямий договір на суму 99960,00. Плануємо проводити відкриті торги , адже цих коштів не вистачає, але за час проведення процедури у нас закінчаться кошти по прямому.

  • Кабель локалізований по іншому коду ДК, ніж в оголошенні закупівлі
    16 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Був оголошений тендер на закупівлю кабелів по коду дк 44320000-9 -Кабелі та супутня продукція. Учасник не зміг підгрузити свою пропозицію через те, що потрібний кабель локалізований по коду дк 31320000-5

  • Оподаткування лабораторних послуг Скринінг здоров’я 40+
    16 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Якщо оголошувати закупівлю (відкриті торги з особлтвостями) на Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років «Скринінг здоров’я 40+» додавати до плану суму ПДВ 20%?

  • Ціна ФОП 90 тис. грн  та ПДВ
    16 Серпня 2026
    Читати відповідь

    закупівля товару проводиться за прямим договором у фізичної особи-підприємця, який не є платником ПДВ на суму 90000 грн. Чи необхідно в плані закупівель зазначати суму з ПДВ 108000 грн. і

  • Щодо сумування різних позицій кабельної продукції при встановленні локалізації
    16 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, як правильно застосовувати нові правила локалізації, які набирають чинності з 24.08.2026, у закупівлях робіт. Зазначено, що щодо товару, який буде передано у власність замовнику під час закупівлі

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО