Лот, що не відбувся як новий предмет закупівлі

31 Січня 2022
olena

Підскажіть, будь-ласка. Було оголошено відкриті торги по предмету код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Лабораторні реактиви: Лот №1 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реактиви для роботи клінічного та біохімічного підрозділу Клініко-діагностичної лабораторії, Лот №2 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реактиви для визначення групи крові і резус-фактора для роботи клінічного відділу Клініко-діагностичної лабораторії, Лот №3 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реактиви та витратні матеріали до аналізаторів HORIBA, Лот №4 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реагенти та супутні матеріали для іонселективного аналізатора електролітів EasyLyte Plus, Лот №5 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реагенти та супутні матеріали для аналізатора газів, електролітів та метаболітів крові Siemens Rapid Point 500, Лот №6 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реагенти та супутні матеріали для флуоресцентного аналізатора для імуноаналізу AFR-100, Лот №7 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реагенти та витратні матеріали до хімічного аналізатора сечі СК-60, Лот №8 – код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Реагенти для зовнішньої оцінки контролю якості. Закупівля по лоту №7 не відбулася, у зв”язку з поданням для участі менше двох тендерних пропозицій. Вартість лоту перевищує 200,00 тис.грн. З якою назвою предмета закупівлі замовнику повторно оголосити закупівлю, щоб він міг потім провести переговорну процедуру, у випадку якщо ця закупівля знову не відбудеться, у зв”язку з поданням для участі менше двох тендерних пропозицій? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Частина 10 статті 3 Закону Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) забороняє придбання товарів, робіт і послуг до / без проведення процедур закупівель / спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до / без проведення процедур закупівель / спрощених закупівель, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів / спрощених закупівель або застосування цього...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО