Локалізація при закупівлі товару, який міститься у Переліку та який не є предметом закупівлі

02 Жовтня 2024
Світлана

Просимо надати відповідь на наступне питання.
Чи треба застосовувати локалізацію (тобто положення пункту 6-1 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону «Про публічні закупівлі), при здійсненні публічних закупівель робіт з будівництва або послуг (зокрема з поточного ремонту), якщо зазначені в відповідному Переліку товари є складовою в обладнанні, яке купується, використовуються та встановлюється підрядником при виконанні робіт (за угодами вартістю кілька мільйонів) або виконавцем при наданні послуг. Тобто сам Товар, який міститься у Переліку не є предметом закупівлі.

Відповідь

Відповідно до пп. 4 п. 6-1 Прикінцевих положень Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення замовником закупівлі робіт чи послуг, якщо виконання таких робіт чи надання послуг передбачає набуття замовником у власність товарів, визначених цим пунктом, процедури закупівлі таких робіт чи послуг здійснюються з урахуванням особливостей, встановлених цим пунктом. Виходячи з цієї норми і змісту Вашого питання, можна зробити висновок, що встановлювати вимоги щодо підтвердження ступеня локалізації необхідно в тому випадку, якщо всі складові деталі обладнання вам наперед відомі,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО