коли уповноважена особа повинна складати протокол по статті 17 Закону?

18 Лютого 2022
valentyna

На вашому сайті розміщено приклад протоколу розгляду документів переможця по ст. 17 Закону. Виникає питання, коли уповноважена особа повинна його складати? Одразу коли підтвердить учасника переможцем чи на момент підписання договору, тобто по закінченню періоду оскарження?

Відповідь

Добридень! За пунктами 2, 3, 8, 13 частини 1 статті 17 Закону замовники не повинні вимагати документів (документального підтвердження) від переможців процедур закупівель, але ж якимось чином потрібно упевнитись, що такі підстави для відмови в участі у закупівлі щодо переможця дійсно відсутні. Тому до моменту підписання договору про закупівлю у замовника мають бути відсутні вищезазначені підстави по статті 17 Закону. При цьому для правомірного відхилення переможця у разі виявлення вищезазначених обставин до моменту укладення договору про закупівлю в тендерній документації має містить відповідна умова.
Звертаємо увагу, що аналогічні дії замовники виконують і на етапі розгляду тендерних пропозицій учасників (або...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань