Хто є відповідальним за виконання вимог Постанови № 1266?
НАЗК наголошує, що уповноважена особа та ТК не визначає очікувану вартість предмета закупівлі, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, не задіяні у процесі виконання договорів, а лише оприлюднює додаткові угоди згідно ст.41 закону. Чи правомірно покладати обов’язок підготовки обгрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості на УО або ТК і як вони можуть обгрунтувати те, в чому не формували потребу, не проводили розрахунки (УО перевіряє правильність проведення розрахунку, застосування методики 257,тощо) та УО не є системним адміністратором,не має доступу та знань для оприлюднення інформації на сайті підприємства. Вбачається, що покладення всіх цих обов’язків від обгрунтування потреби, очікуваної вартості, проведення закупівлі а до публікації обгрунтування на сайті підприємства на УО або ТК є прикладом дискреційних повноважень та зловживань.
Добрий день! Функції щодо підготовки забезпечення обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» (далі – Постанова №1266), не покладено на уповноважену особу чи членів тендерного комітету ані Законом України «Про публічні закупівлі», ані жодним іншим нормативно-правовим актом.
Невиконання вимог Постанови № 1266 не є підставою для притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 16414 КУпАП, однак може бути підставою для дисциплінарної відповідальності керівника.
Отже,...
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
УвійтиППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.
ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином
ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000
ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?
ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
Увійти