КЕП/УЕП використовувати для учасника?

18 Лютого 2022
olesia

Підкажіть будь-ласка з 2022р повинна тендерна пропозиція учасника містити накладений кваліфікований електронний підпис чи удосконалений електронний підпис на кваліфікованому сертифікаті (КЕП/УЕП) ?

Відповідь

Вітаємо! Учасники публічних закупівель можуть до 05.03.2022 підписувати свої тендерні пропозиції / пропозиції удосконаленими електронними підписами. Тобто до 05.03.2022 можна користуватись як КЕП так і УЕП. Читайте «Судова практика щодо КЕП та УЕП».
Зверніть увагу, головне правило публічних закупівель це тендерна пропозиція = тендерній документації. Тому якщо в ТД встановлено вимогу накласти саме КЕП то таку вимогу слід або оскаржувати або накладати КЕП у відповідності до ТД. Успіхів!

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань