КЕП/УЕП та відповідність учасника ➤ РАДНИК, портал

15 Листопада 2023
Інна

Умовами тендерної документації встановлено: “Тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП)/удосконаленим електронним підписом (УЕП).
Крім того, документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без КЕП/УЕП на документі), повинні містити підпис уповноваженої особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання) (не стосується документів, виданих іншими підприємствами / установами / організаціями).
Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням КЕП/УЕП.

При перевірці пропозмції учасника, з’ясовано, що Тендерна пропозиція Учасника підписана УЕП, крім того у складі пропозиції містяться архіви підписані УЕП, проте в архівах жоден документ не містять підпису уповноваженої особи учасника закупівлі, а також відбитки печатки учасника.
Чи достатньо накладення УЕП на архів для виконання вимог ТД?
Чи в такому випадку документи, які містяться в архіві вважаються такими, що надані не у формі електронного документа (без КЕП/УЕП на документі)?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- КЕП/УЕП та відповідність учасника. Якщо умовами тендерної документації передбачено підписання документів тендерної пропозиції учасником як КЕП так і УЕП, і учасник наклав УЕП, то тендерна пропозиція такого учасника відповідає вимогам замовника. Якщо підпис УЕП накладений на  документи завантажені архівом, то такі документи вважаються такими що підписані та надані у формі електронного документа. Водночас в разі якщо умовами ТД замовник передбачив накладання електронного підпису на кожен...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Поділ закупівлі програм за різними закладами
    11 Січня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Як діяти замовнику, якщо є потреба закупити програму (Система Управління Продуктами і Кухнею 2), сума даної закупівлі є допороговою (до 100 тисяч) але плата за обслуговування даної програми

  • «Потрібна особлива увага» за пп 3 та 6 пункту 47
    11 Січня 2026
    Читати відповідь

    За результатами перевірки учасника тендеру було зазначено “Потрібна особлива увага” п. 3. Особа … ймовірно могла притягатися до відповідальності за корупційні правопорушення, та п. 6. Особа … ймовірно могла бути

  • Зменшення очікуваної вартості чи відміна процедури
    11 Січня 2026
    Читати відповідь

    просимо Вас письмово роз’яснити таку ситуацію: При оголошенні нами закупівлі за кодом ДК 021:2015 код 79710000-4 – Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП

  • Закупівля обладнання разом з монтажем як товар
    11 Січня 2026
    Читати відповідь

    Закон надає можливість до вартості товару включити послуги, пов’язані саме з постачанням (транспортуванням) таких товарів, але не їх монтажем (встановленням). Як краще здійснити закупівлю обладнання зі встановленням (монтажем)? Чи можна

  • Висновок ТПП як підтвердження для застосування пп.5 п.13 Особливостей
    11 Січня 2026
    Читати відповідь

    Ми КНП Бердичівська лікарня, Житомирської області. Оголошували ВТ на гістологічні послуги, які необхідні для пакетів НСЗУ. Але йдуть війни між приватними лабораторіями та КНП Обласним патологоанатомічним бюро Житомирської області. Зараз

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО