Чи може бути розкрита ціна тендерної пропозиції у протоколі зборів на надання згоди на вчинення значного правочину.

03 Листопада 2020
rtv_6-ukr-net

«Європейські торги»: у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій (1й етап), зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну тендерної пропозиції.
Вимога тендерної документації:
Розкриті файли не повинні містити в собі інформацію, документ, в якому визначена ціна тендерної пропозиції.
Розкриття тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі в частині інформації про ціну на цьому етапі, є порушенням законодавства з питань публічних закупівель.
Учасник, який до кінцевого строку подання тендерних пропозицій завантажив в електронну систему закупівель інформацію та документи таким чином, що у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, стала доступною для перегляду ціна його пропозиції, вважається таким, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства та тендерна пропозиція такого Учасника підлягає відхиленню на підставі абзацу 3 пункту 1 частини 1 статті 31 Закону.
З практики: Інформація про ціну пропозиції зазвичай може бути наявна в протоколі зборів на надання згоди на вчинення значного правочину, наприклад: надати згоду директору укласти договір на суму 500 000,00 грн.
Такий протокол належить до документів про право підпису та підлягає виправленню в 24 години. Припустимо, що учасник оновив протокол та «на суму 500 000,00 грн» змінив на «без обмежень по сумі».
Тобто невідповідностей в документі вже не має, але ж ціна залишилась в системі в попередньому документі.
Як буди Замовнику: вважати, що невідповідність усунута чи відхиляти, оскільки розкриті файли містять в собі інформацію, документ, в якому визначена ціна тендерної пропозиції?

Відповідь

З огляду на специфіку Вашого питання змушені повідомити, що надати відповідь можна виходячи з аналізу документів, що оприлюднені в системі. Якщо Ваше питання досі актуальне просимо звертатись за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань