Чи може бути розкрита ціна тендерної пропозиції у протоколі зборів на надання згоди на вчинення значного правочину.

03 Листопада 2020
rtv_6-ukr-net

«Європейські торги»: у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій (1й етап), зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну тендерної пропозиції.
Вимога тендерної документації:
Розкриті файли не повинні містити в собі інформацію, документ, в якому визначена ціна тендерної пропозиції.
Розкриття тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі в частині інформації про ціну на цьому етапі, є порушенням законодавства з питань публічних закупівель.
Учасник, який до кінцевого строку подання тендерних пропозицій завантажив в електронну систему закупівель інформацію та документи таким чином, що у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, стала доступною для перегляду ціна його пропозиції, вважається таким, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства та тендерна пропозиція такого Учасника підлягає відхиленню на підставі абзацу 3 пункту 1 частини 1 статті 31 Закону.
З практики: Інформація про ціну пропозиції зазвичай може бути наявна в протоколі зборів на надання згоди на вчинення значного правочину, наприклад: надати згоду директору укласти договір на суму 500 000,00 грн.
Такий протокол належить до документів про право підпису та підлягає виправленню в 24 години. Припустимо, що учасник оновив протокол та «на суму 500 000,00 грн» змінив на «без обмежень по сумі».
Тобто невідповідностей в документі вже не має, але ж ціна залишилась в системі в попередньому документі.
Як буди Замовнику: вважати, що невідповідність усунута чи відхиляти, оскільки розкриті файли містять в собі інформацію, документ, в якому визначена ціна тендерної пропозиції?

Відповідь

З огляду на специфіку Вашого питання змушені повідомити, що надати відповідь можна виходячи з аналізу документів, що оприлюднені в системі. Якщо Ваше питання досі актуальне просимо звертатись за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Як розрахуватись зі старим постачальником
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

 • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

 • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

 • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

 • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель