ЄДР чи ЄДРПОУ?

18 Січня 2021
olha

Як правильно зазначати ідентифікацію юридичної та фізичної особи в протоколах стосовно ЄДР, наприклад: для юридичної особи зазвичай зазначається “код ЄДРПОУ …”. Для фізичної особи з метою ідентифікації використовується Прізвище, Ім’я, По батькові, або Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) – колишній ІПН, або Серія та номер або 9 значний номер паспорта. При цьому відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків є інформацією з обмеженим доступом, і Замовник перевіряє відомості щодо будь-якого Учасника в ЄДР. Але в даних ЄДР стосовно фізособи не публікується РНОКПП (ІПН). Зазвичай в протоколах поруч з назвою юридичної чи фізичної особи пишуть “ЄДР або ЄДРПОУ” та відповідне цифрове позначення. Чи потрібно для ідентифікації фізособи прописувати чітко РНОКПП (ІПН), чи достатньо просто зазначити цифрове значення, внесене фізособою під час реєстрації в ЄДР?

Відповідь

Добрий день! Закон України «Про публічні закупівлі» не містить вимог  та / або рекомендацій щодо оформлення протоколів стосовно ЄДР. Таким чином, тендерний комітет (уповноважена особа) замовника самостійно приймає рішення щодо оформлення протоколу, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням вимог Закону.

Водночас з розробленими прикладами протоколів знайомтесь  на порталі RАDNUK.COM.UA   в розділі «Зразки документів» – «Зразки документів замовникам» – «Протоколи»

Підписуйтесь на портал RADNUK.COM.UA ми розкриємо для Вас ще більше нюансів чинної редакції Закону. Оберіть для себе зручний тариф зі знижкою https://radnuk.com.ua/osobystyi-kabinet/?tab=pay.

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Щодо положення про УО та учасник
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПБудь ласка, надішліть мені зразок положення для учасників про уповноважену особу. Відправте на електронну пошту lo@todor.ua Дякую

  • Забезпечення винання договору та пп. 6 п. 13
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППри проведення відкритих торгів вимагалося договірне забезпечення (торги не відбулися). Чи потрібно вимагати договірне забезпечення якщо укладається договір на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (07.09.2023)?

  • Пункт 11-1 Особливостей- немає товару
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЗЦП. Товару немає. Медичні вироби. Даю запит на добавлення його в систему – поки мовчать. Часу чекати немає. Які варіанти виходу ?

  • Пункт 11-1 Особливостей- немає товару
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВ електронному каталозі відсутні позиції медичних матеріалів, які є в переліку згідно додатку до Особливостей. Їх закупівля обов’язкова через електронний каталог. КНП направлено лист до ДП “Медичні закупівлі”, відповідь не

  • Щодо копії документа
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВ Оголошенні на закупівлю є така вимога: «Всі надані копії документів Учасника повинні бути завірені підписом керівника, іншої уповноваженої особи учасника чи підписом фізичної особи-підприємця з розшифровкою прізвища ініціалів підписанта,

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО