ЄДР чи ЄДРПОУ?

18 Січня 2021
olha

Як правильно зазначати ідентифікацію юридичної та фізичної особи в протоколах стосовно ЄДР, наприклад: для юридичної особи зазвичай зазначається “код ЄДРПОУ …”. Для фізичної особи з метою ідентифікації використовується Прізвище, Ім’я, По батькові, або Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) – колишній ІПН, або Серія та номер або 9 значний номер паспорта. При цьому відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків є інформацією з обмеженим доступом, і Замовник перевіряє відомості щодо будь-якого Учасника в ЄДР. Але в даних ЄДР стосовно фізособи не публікується РНОКПП (ІПН). Зазвичай в протоколах поруч з назвою юридичної чи фізичної особи пишуть “ЄДР або ЄДРПОУ” та відповідне цифрове позначення. Чи потрібно для ідентифікації фізособи прописувати чітко РНОКПП (ІПН), чи достатньо просто зазначити цифрове значення, внесене фізособою під час реєстрації в ЄДР?

Відповідь

Добрий день! Закон України «Про публічні закупівлі» не містить вимог  та / або рекомендацій щодо оформлення протоколів стосовно ЄДР. Таким чином, тендерний комітет (уповноважена особа) замовника самостійно приймає рішення щодо оформлення протоколу, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням вимог Закону.

Водночас з розробленими прикладами протоколів знайомтесь  на порталі RАDNUK.COM.UA   в розділі «Зразки документів» – «Зразки документів замовникам» – «Протоколи»

Підписуйтесь на портал RADNUK.COM.UA ми розкриємо для Вас ще більше нюансів чинної редакції Закону. Оберіть для себе зручний тариф зі знижкою https://radnuk.com.ua/osobystyi-kabinet/?tab=pay.

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель