Якщо закупівля перейшла на стадію «Кваліфікація», після скасування відміни закупівлі, чи поновлено строк розгляду пропозиції до 5 робочих днів?

25 Липня 2024
Олена

Добрий день.
Роз’ясніть будь ласка. Закупівля «Відкриті торги (з особливостями)».
Ідентифікатор закупівлі №UA-2024-05-24-010028-a
Замовник, протягом 5 робочих днів, не розглянув пропозицію та не прийняв рішення вчасно.
Рішення про продовження розгляду тендерної пропозиції не було прийнято.
Моніторингом ДАСУ було встановлено порушення вимог чинного законодавства та зобов’язано замовника відмінити закупівлю. Замовник відмінив закупівлю.
Рішенням АМКУ зобов’язано замовника скасувати рішення про відміну закупівлі.
Рішення про відміну закупівлі скасовано.
Закупівля перейшла на стадію «Кваліфікація» Учасника, по якому було построчено термін розгляду.
Якщо закупівля перейшла на стадію «Кваліфікація», після скасування відміни закупівлі, строк розгляду поновлено до 5 робочих днів?
Чи потрібно продовження розгляду тендерних пропозицій (протокол)?
Як краще Замовнику вчинити у даному випадку?

Дякуємо.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Якщо закупівля перейшла на стадію «Кваліфікація», після скасування відміни закупівлі, чи поновлено строк розгляду пропозиції до 5 робочих днів? Відповідно до п 47 особливостей розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частиною десятою статті 29 Закону і абзацом четвертим пункту 49 цих особливостей. Частиною десятою статті 29 Закону визначено, що строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО