якщо три тендери поспіль переможці процедури закупівлі відмовляються від підписання договору про закупівлю

26 Лютого 2021
iurij

Як діяти замовнику, якщо три тендери поспіль переможці процедури закупівлі відмовляються від підписання договору про закупівлю. Ми 3 листопада 2020 року вимушені раз за разом оголошувати нову закупівлю (паливо для автомобілів), а тим часом нічим заправляти автомобілі. Кожен тендер це як мінімум 15 днів + 10 днів = 25 днів. Переговорну процедуру провести не можемо, тому що на тендер подано достатню кількість пропозицій. І 20 % від розірваного договору теж застосувати не можемо, бо договір не укладається. Як нам діяти в цьому випадку щоб не зупинити діяльність підприємства і не порушити закон? Як нам закупити якусь частину палива поки будемо чекати результатів чергового тендера? Дякую.

Відповідь

Доброго дня! Зважаючи, що підстави для проведення переговорної процедури закупівлі або укладення прямого договору – відсутні, рекомендуємо переглянути умови Вашої тендерної документації. Найчастіше переможці процедури закупівлі відмовляються від укладення договору про закупівлю в зв’язку з більш детальним ознайомленням з проєктом договору зокрема умов оплати, стислих строків поставки, великих штрафних санкцій, тощо.

Також радимо обов’язково встановлювати вимогу в ТД про забезпечення тендерної пропозиції учасника. У разі відмови від укладення договору про закупівлю отримаєте грошову компенсацію та убезпечите себе від легковажних учасників та отримаєте постачальника котрий дійсно готовий  виконувати умови договору про закупівлю.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

 • Не встигли надати відповідь на вимогу
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

 • еквівалент у спрощеній закупівлі
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

 • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

 • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель