якщо предмет закупівлі частково обкладається пдв, а частково ні. Як правильно визначати очікувану вартість у такому випадку з пдв чи без пдв ?

22 Грудня 2021
iryna

Доброго дня ! Просимо роз’яснити якщо предмет закупівлі частково обкладається пдв, а частково ні . Як правильно визначати очікувану вартість у такому випадку з пдв чи без пдв ?

Відповідь

Доброго дня! Якщо предмет закупівлі становить товар / послуга, що або не є об’єктом оподаткування ПДВ (стаття 196 ПК України), або оподатковується за нульовою ставкою (стаття 195 ПК України), або звільнені від оподаткування ПДВ на постійній основі (стаття 197 ПК України), або тимчасово звільнені від оподаткування ПДВ і при цьому відповідно до умов майбутньої закупівлі (у разі, якщо оплата здійснюватиметься за бюджетні кошти) оплата планується в рамках строку дії податкової пільги, то вартість такого товару / послуги, а отже і очікувана вартість предмета закупівлі, і ціна договору про закупівлю / договору, що укладено без використання електронної системи закупівель – мають...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Підскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ППідскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за Постановою 169, після останніх змін, коли треба проводити спрощені закупівлі (тобто закупівлі стають “прозорими”) чи доцільно проводити закупівлі до 50,0

  • Щодо визначення кодів ДК
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    П1. Бюджетна установа. Потрібна консультація щодо визначення ДК по предмету закупівлі: – «Доступ до програмного забезпечення у вигляді онлайн сервісу Е-журналів/ Інформаційними системами (наприклад “Громадський проєкт” та ін.) (надання права

  • Щодо ціни товару
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПЯк правильно обгрунтувати підвищення ціни товару, на етапі формування оголошення про проведення закупівлі? Дякую.

  • Щодо укладення прямого договору по Постанові №169
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь- ласка чи можна укласти прямий договір по 169 Постанові на суму 109 194 грн., на проведення поточного ремонту споруди цивільного захисту ( укриття) у школі, чи краще застосувати

  • Щодо внесення змін до переліків та обсягів
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПУ Ваших публікаціях про закупівлі за постановою 169 всюди йде мова про внесення змін до переліків та обсягів закупівель, затверджених наказом замовника. Але підпункт 2) пункту 1 Постанови звучить так:

  • До усіх питань