Якщо не прийнята Програма інформатизації, погоджувати з Мінцифри?

14 Грудня 2024
Анна

Чи мають звітувати про закупівлі у сфері інформатизації до 500,0 тис. грн. усі замовники, згідно переліку ч.2 ст.4 Закону, чи тільки ті, у яких прийнята Програма інформатизації?

Відповідь

Якщо ви  підпадаєте як замовнику до переліку замовників   визначених частиною  2 статті 4 Закону України «Про Національну програму інформатизації» та закуповуєте предмет закупівлі, який належить до Національної програми інформатизації відповідно до наказу Міністерства цифрової трансформації України «Про затвердження Методики визначення належності бюджетних програм, завдань, проектів, робіт до сфери інформатизації» № 34 від 29.03.2023, вам потрібно повідомляти Мінцифри про укладений договір до 500 тис. грн або ж погоджувати завдання, проєкти, роботи з інформатизації у відповідному порядку, якщо його вартість перевищує...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна зразок вважати документом, який підтверджує якість товару?
    04 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Проводила закупівлю на ФБС де вказала, що Учасник повинен надати копії документів, що підтверджують якість товару, паспорт якості або інший документ, що передбачений чинним законодавством України. Учасник надав Зразок паспорту.

  • Постачальник ініціює розірвання договору
    04 Лютого 2025
    Читати відповідь

    таке питання : в грудні 2024 року було закуплено електричну енергію через запит ціни пропозиції і заключено договір з постачальником. Вчора постачальник надіслав на пошту лист-повідомлення про розірвання договору у

  • Ч. 3 ст. 631 ЦКУ в додатковій угоді на зміну ціни за одиницю товару
    04 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Постачальник наполягає на прописанні у додатковій угоді ч. 3 ст. 631 ЦКУ, додугода по пп 7 п 19 (зміна середньозваженої ціни на електроенергію на ринку “на добу наперед” та зміна

  • В електронній пропозиції переможця ЗПП в графі Ціна за одиницю стоять прочерки. Чи буде це помилкою?
    04 Лютого 2025
    Читати відповідь

    З 30.01.2025р. на Prozorro Market запроваджено при поданні пропозиції вказувати ціну за одиницю товару. Закупівля ЗЦП оголошена 29.01.2025р. , кінцева дата прийому пропозицій 03.02.2025р. В електронній пропозиції переможця в графі

  • Чи потрібно зменшувати об’єми закупівлі у разі внесення змін до договору відповідно до пп 7 п 19 Особливостей
    04 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Збільшення ціни на електричну енергію згідно пп7 п 19 Особливостей. Чи потрібно зменшувати об’єми закупівлі, якщо сума Договору залишається незмінною?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО