Якою нормою закону передбачено обов’язок замовника зменшувати суму договору до фактичної суми виконання договору?

04 Грудня 2020
vlada

комунальним підприємством укладено за результатами спрощеної закупівлі договір про постачання товарів на 70000 грн., фактично поставлено товару на 12500 грн. Джерел фінансування – власні кошти підприємства від господарьскої діяльності, договір в органах казначейства не реєструється.
Чи необхідно перед звітуванням про виконання договору оформити та опублікувати додаткову угоду про зменшення суми договору, посилаючись на пункт 1 частини 5 статті 41, якщо джерело фінансування -власні кошти підприємства?

Якою нормою закону передбачено обов’язок замовника зменшувати суму договору до фактичної суми виконання

Відповідь

Доброго часу доби. Відповідно до пункту 1 частини 5 статті 41 Закон України «Про публічні закупівлі» передбачено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.

У той же час повідомляємо, що на момент публікації звіту про виконання договору на майданчиках технічно реалізовано, що замовник повинен вказати в окремому полі суму, яку він фактично витратив. Іноді вона може відрізнятися від суми, на яку підписаний договір. Сума договору та сума договору без ПДВ буде зазначатись...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Довгострокові зобов’язання в переговорній
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

  • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

  • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

  • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

  • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель