Якою нормою закону передбачено обов’язок замовника зменшувати суму договору до фактичної суми виконання договору?

04 Грудня 2020
vlada

комунальним підприємством укладено за результатами спрощеної закупівлі договір про постачання товарів на 70000 грн., фактично поставлено товару на 12500 грн. Джерел фінансування – власні кошти підприємства від господарьскої діяльності, договір в органах казначейства не реєструється.
Чи необхідно перед звітуванням про виконання договору оформити та опублікувати додаткову угоду про зменшення суми договору, посилаючись на пункт 1 частини 5 статті 41, якщо джерело фінансування -власні кошти підприємства?

Якою нормою закону передбачено обов’язок замовника зменшувати суму договору до фактичної суми виконання

Відповідь

Доброго часу доби. Відповідно до пункту 1 частини 5 статті 41 Закон України «Про публічні закупівлі» передбачено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.

У той же час повідомляємо, що на момент публікації звіту про виконання договору на майданчиках технічно реалізовано, що замовник повинен вказати в окремому полі суму, яку він фактично витратив. Іноді вона може відрізнятися від суми, на яку підписаний договір. Сума договору та сума договору без ПДВ буде зазначатись...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань