затверджено видатки не в повному обсязі, чи можна внести зміни до істотних умов договору?

10 Лютого 2021
nataliia

Якою на Вашу думку підставою (п.1 чи п.4 ч. 5 ст.41) для внесення змін до істотних умов слід скористатися, якщо для завершення у 2021р. робіт з будівництва (ВТ, строк виконання 09.2020-06.2021, дія договору – 31.12.2021) затверджено видатки не в повному обсязі. Но є ймовірність, що у серпні добавлять. Чи можна вважати рішення міськради про бюджет об’єктивною обставиною? Дякую!

Відповідь

Доброго дня! Щоб проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте на платну консультацію Тендерного агентства «Радник» за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель