Які документи просити від постачальника товару?

01 Листопада 2021
ievhen-valerijovych

Які документи просити від постачальника товару, у разі закупівлі без застосування порядку проведення спрощених закупівель по п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», – якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом).

Вхідна інформація, щодо питання.
Наша бюджетна організація двічі провела спрощену закупівлю товару на суму більше 50 000 грн., але до 200 000,00грн., але жодний учасник двічі не прийшов на спрощену закупівлю.
У зв’язку з цим, наша бюджетна організація буде проводити закупівлю без застосування порядку проведення спрощених закупівель, по п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», – якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом), з оприлюдненням в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону, звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
У п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» вказано: «при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю».

Питання:
1. чи потрібно просити від постачальника документи, які наша організація просила у оголошення про спрощену закупівлю, наприклад, копію статуту; копію ліцензії на право постачання товару тощо?
2. або не потрібно просити ніяких документів від постачальника?

Відповідь

Вітаю! Ви повинні керуватися пунктом 1 частини 7 статт 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), а саме «…. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю….».

Тобто прямою нормою Закону передбачено, що замовник вимагає від постачальника з яким буде укладений договір  про закупівлю без використання електронної системи закупівель, ті документи, які вимагалися при проведенні спрощеної закупівлі.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

 • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

 • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

 • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

 • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

 • До усіх питань