Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?

03 Березня 2021
olha

Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як у цьому випадку визначити предмет закупівлі та вид процедури по виготовленню проектно-кошторисної документації? Якщо загальна сума на виготовлення проектно-кошторисних документацій складе більше 50тис.

Відповідь

Доброго дня! Задля визначення предмету закупівлі робіт замовник керується вимогами пункту 27 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» та Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 року № 708 за об’єктами будівництва із врахування вимог ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Пунктом 27 частини 1 статті 1 Закону визначено, що роботи – розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи оподатковується авторський нагляд?
    16 Липня 2026
    Читати відповідь

    готуємо до оголошення вілкриті торги на капітальний ремонт. По проектно-кошторисній документації вартість проектних робіт та авторський нагляд не оподатковуються ПДВ. підкажіть чи дійсно не оподатковуються авторський нагляд, якщо так відповідно

  • Неправильна назва у назві договору
    16 Липня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Прошу надати роз'яснення та алгоритм дій у такій ситуації: На замовника виділено фінансування капітального ремонту. Назву об'єкта затверджено через систему DREAM та відповідним рішенням сесії. Через технічну помилку ініціатора

  • Аналіз цін при видачі авансу підряднику
    16 Липня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Прошу роз’яснити: Чи потрібно проводити аналіз цін з урахуванням положення Постанови 1512 при видачі авансу (попередньої оплати) підряднику на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкції,

  • Комерційні пропозиції без ПДВ
    16 Липня 2026
    Читати відповідь

    В бюджетній установі виникла додаткова потреба у закупівлі послуги з підключення дизель-генератора, на яку не було виділено коштів на початку року. Зібрано 3 комерційні пропозиції та визначена мінімальна вартість послуг.

  • Як правильно проводити закупівлю на послуги провайдерів?
    16 Липня 2026
    Читати відповідь

    Орган місцевого самоврядування. До складу входить більше 20 сіл. Потрібно проводити відкриті торги на послуги провайдерів (інтернет). Однією закупівлею не вийде, тому, що в певних селах є лише один провайдер:

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО