як правильно рахувати дні на наданя роз’яснення на звернення (вимогу) по спрощеній закупівлі

23 Квітня 2021
anastasiia

Підкажіть, будь ласка, як все-таки правильно рахувати дні на наданя роз”яснень на звернення (вимогу) по спрощеній закупівлі. СЗ оголошено 15.04.21, а вимога надійшла в НЕДІЛЮ 18.04.2021. Відповідь Замовник повинен надати відповідно до ч.7 ст. 14: “Замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі” повинні були опублікувати 19.04.21 чи 20.04.21 (так як фактично робочий день, в який було побачно вимогу 19 число і протягом 1 р.дня з дня звернення, яке зафіксовано 19.04. в 1 робочий день тижня). Тобто відповідь надана 20 числа. 20 число це вже порушення? Чи все таки ні?

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до вимог абзацу 3 частини 7 статті 14 Закону замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі.

Якщо строк починається «з дня», то його перебіг відповідно до статті 253 ЦК України, рахуємо з дня, наступного за днем відповідної події, з якою пов’язано перебіг строку. Саме такий алгоритм відтепер застосовуватиметься в ЕСЗ для тих строків, що починаються «з дня» і при цьому мають певний таймер в ЕСЗ. Строк починатиметься...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Підтвердження про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів у переговорній процедурі
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПУ відкритих торгах у переможця довідку з ДФС не вимагали, достатньо було автоматичної довідки сформованої в системі Прозорро. Торги двічі не відбулися, у зв’язку з відсутністю учасників. Яким чином діяти

  • Фактичне постачання газу перевущує затверджений обсяг: дії замовника
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДобрий день! Провели спрощену закупівлю газу на суму 59000грн. На кінець опалювального сезону не вписалися в суму договору і є борг в 5300грн. Який є вихід з такої ситуації? Дякую

  • Обмеження щодо суміщення посад з іншими видами діяльності
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна призначити уповноваженою особою заступника директора комунального підприємства ? Якщо ні, то таку особу недопустять до тестування?

  • Постачальник останньої надії газу
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПБуло укладено договір по газу в 2021 р. на 20 відсотків в результаті оскарження тендеру. Минулорічне продовження на 20 відсотків на час здійснення процедури закупівлі вже теж закінчився. В результаті

  • ПДВ в закупівлях
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пчи правомірно зазначати в оголошенні процедури закупівлі відкритих торгів очікувану вартістю без ПДВ, якщо тендерною документацією визначено, що Учасники подають свої пропозиції як з ПДВ так і без ПДВ (в

  • До усіх питань