як перевіряти чи є учасник монополістом?

11 Лютого 2021
tetiana

доброго дня чи може монополіст надавати послуги( технічне обстеження підземного надземного газопроводу) якщо так то ящко потреба у цих послугах буде більше 50 тис. то це є звіт про укладений договір? іяк перевіряти чи є учасник монополістом? Дякую

Відповідь

Вітаємо! Замовник може перевірити чи учасник є монополістом згідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що ведеться Антимонопольним комітетом України, який розміщено на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua).

Документи, що можуть підтверджувати статус суб’єкта природної монополії та наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

  • електронний витяг з Переліку суб’єктів природних монополій;
  • експертний висновок сторонньої незалежної організації;
  • відповідь-підтвердження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • ліцензія, яка надає суб’єкту господарювання права на провадження виду господарської діяльності;
  • електронний витяг з Ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Більше

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель