Гранична вартість предмета закупівлі

06 Лютого 2025
Олександр

У зв’язку із обмеженням щодо кількості символів, змушений додатково запитати наступне: Станом на сьогодні виникла потреба закупівлі ноутбуку одній із служб нашої частини.
Впродовж минулого року ми постійно використовували у своїй роботі положення постанови КМУ 1178, станом на сьогодні також погодили використання цих же положень, оскільки більшість закупівель проводиться саме дріб’язку: знарядь, побутових потреб та послуг. Усі інші масштабніші закупівлі проводили шляхом оголошення відкритих торгів. (чи це правильно чи ми допускаємо порушення).
Продовжуючи свою тему та перебуваючи у групі «Signal» «оборонні закупівлі», стикнувся із актуальною перепискою учасників з приводу купівлі ноутбуку. Так ось у їх переписці йшла мова про граничну вартість предмета – 27000 грн.
Питання таке: чи підпадають ВЧ під обмеження з граничної вартості предмета, зокрема ноутбука, так як ціна нашого погодженого із вищестоящим керівництвом (ними були визначені тех.характеристики) разом із оперативною системою набігає +-51 тисяча грн.
Буду дуже вдячний за відповідь, оскільки хочу максимально навчитись правильно працювати в сфері закупівель.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають питання – Гранична вартість предмета закупівлі.  Постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 № 332  (постанова №332) затверджено граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів. Так постановою № 332 визначаються граничні суми витрат для придбання: легкових автомобілів, призначених для різних категорій посадових осіб органів державної влади; мобільних телефонів (придбання та утримання (на місяць)); персональних комп’ютерів (у комплекті) та ноутбуків; комплекту меблів для...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО