Електронна печатка замість електронного підпису

25 Січня 2021
olha

При перевірці файлу КЕП з форматом «p7s» в Протоколі створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису сервісом з перевірки КЕП зазначається, що «Результат перевірки підпису: Підпис створено та перевірено успішно. Цілісність даних підтверджено», але при цьому не визначається конкретне Прізвище, ім’я, по-батькові підписанта, натомість надається інформація «Електронна печатка: Назва підприємства; П.І.Б. (інформація не зазначена): Організація (установа): Назва підприємства така-то Код ЄДРПОУ: такий-то Час підпису (підтверджено кваліфікованою позначкою часу для підпису від Надавача): 18:27:07 15.01.2021».
Прохання надати роз’яснення, чи вважається такий файл, в якому при перевірці позначено про електронну печатку, електронним підписом, і чи може Замовник прийняти такий КЕП, в якому не зазначено ПІБ особи-підписанта, а зазначено підписантом юрособу?

Відповідь

Добрий день!  З 07.11.2020, керуючись пунктом 5 розділу VII Закону України «Про електронні довірчі послуги», користувачі електронних довірчих послуг (як замовники, так і учасники) перейшли з електронного цифрового підпису (ЕЦП) на кваліфікований електронний підпис (КЕП).

 

Учасники у період з 07.11.2020 по 31.12.2021 мають право продовжувати використовувати КЕП, який базується на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів та зберігається на будь-яких пристроях (на звичайних флеш-носіях, жорсткому диску комп’ютера тощо), та поступово зобов’язані перейти на КЕП на захищеному носії.

 

Під час перевірки КЕП замовником повинні відображатися прізвище та ініціали особи, уповноваженої на підписання тендерної пропозиції (власника ключа). У випадку відсутності даної інформації...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель