Достатність обґрунтування закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги

22 Жовтня 2021
iurij

Знову про наболіле. Закупівля електроенергії на 2022 рік. Всі відповіді на подібні запитання зводяться до цитування законів і постанов. Але питання і виникають саме тому, що в нормативних документах розібратися не можливо! Прошу висловити Вашу думку по конкретному питанню: Ми, як КП “ЖЕК”, є управителями 87 багатоквартирних будинків. Закупівля електричної енергії здійснюється нами для технічних цілей багатоквартирних житлових будинків, які є об’єктом управління та утримання, а саме: забезпечення безперебійної та надійної роботи ліфтів, насосів, замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності, та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Відповідно до абзацу 10 пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року зі змінами, внесеними згідно Закону України № 832-IX від 01.09.2020 року: «Електрична енергія, що купується у постачальника універсальних послуг та споживається у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків …оплачується за цінами, за якими постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам», тобто – за регульованим тарифом! Чи є це достатнім обгрунтуванням закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Ваше питання має багато нюансів та тонкощів, для того аби надати Вам відповідь, зі свого боку нам необхідно звернутися до компетентних  спеціалістів даної сфери та провести розширений аналіз як статутних, так і нормативних документів. Дана юридична послуга надається на платній основі. Якщо Ваше питання досі актуальне направте свої контакти на нашу електронну пошту radnukdz@gmail.com і з Вами в найкоротші терміни зв’яжуться наші спеціалісти. Або дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 для отримання послуг Тендерного агентства...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО