Закупівля теплової енергії

13 Листопада 2020
Юлія

Допоможіть будь-ласка розібратися у наступному питанні. Відбувається закупівля теплової енергії засобом проведення відкритих торгів, адже з’явився новий постачальник теплової енергії, тобто проведення переговорної процедури стало не можливим. Тарифи на послуги з постачання теплової енергії обох учасників затверджено місцевими органами управління. Таким чином, інформація про тарифи є публічною та загальнодоступною. Відповідно, Замовник та учасники, ще до початку торгів та подання пропозицій мають доступ до вказаної інформації із джерел масової інформації та офіційних сайтів органів державної влади. Чи не буде відмінено дану процедуру відкритих торгів? Чи не суперечить дана процедура умовам діючого Закону?

Відповідь

Доброго дня! Відміна відкритих торгів можлива виключно з підстав, що викладені у статті 32 Закону про публічні закупівлі. А саме замовник відміняє тендер у разі:
1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі:
1) подання для участі:
у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій;
у конкурентному діалозі – менше трьох тендерних пропозицій;
у відкритих торгах для укладення рамкових угод – менше...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань