Чи має право замовник скоригувати (перобити) типовий договір?

19 Листопада 2020
bsclinica2-ukr-net

Допоможіть, будь-ласка, розібратися у даному питанні. Замовник здійснює закупівлю послуг з часткового технічного обслуговування ліфтів (код ДК 50750000-7). Це послуга, визначається по 4-ому знаку. При підготовці тендерної документації замовник керується Положенням про систему технічного обслуговування ліфтів в Україні (КД 36.1-001-200). У даному Положенні міститься Типовий підрядний договір
на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем, але він на роботи. Чи має право замовник скоригувати (перобити) даний типовий договір на послуги і включити такий проект договору у тендерну документацію? Дякую

Відповідь

Доброго дня! При укладенні договору сторони повинні послуговуватися абзацом четвертим частини першої статті 179 Господарського кодексу України, згідно з яким при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, чи у випадках, передбачених законом, іншим органом державної влади, коли сторони не можуть відступати від змісту типового договору, але мають право конкретизувати його умови.
При цьому необхідно також зважати на положення частини першої статті 628 Цивільного кодексу України, відповідно до якої зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов’язковими відповідно до актів цивільного...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
    24 Вересня 2021
    Читати відповідь

    Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

  • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
    24 Вересня 2021
    Читати відповідь

    ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

  • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
    24 Вересня 2021
    Читати відповідь

    ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

  • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
    24 Вересня 2021
    Читати відповідь

    Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

  • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
    24 Вересня 2021
    Читати відповідь

    ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

  • До усіх питань