Допоможіть будь ласка розібратися. Питання стосується протоколу УО у випадку

24 Липня 2020
Oleg

Допоможіть будь ласка розібратися. Питання стосується протоколу УО у випадку закупівлі на суму менше 50 тис.грн. за допомогою звіту про договір укладений без використання електронної системи закупівель. На порталі Радника у розділі Зразки документів розміщений: Протокол Звіт про договір УО (Затвердження РП) від 04.05.2020
В цьому протоколі приймається рішення про закупівлю, затверджується річний план, оприлюднюється річний план, а питанням 4-тим є: «Про прийняття рішення щодо оприлюднення звіту про договір про закупівлю (далі – звіт про договір про закупівлю), укладений без використання електронної системи закупівель (Додаток 2) щодо Закупівлі в Електронній системі відповідно до вимог Закону.» Де у Додатку 2 потрібно заповнити поля відомостями про договір, який ще не укладений.

Виникають певні незручності, у випадку складання лише одного протоколу для усіх дій УО під час закупівлі за допомогою звіту про договір укладений без використання електронної системи закупівель, оскільки при плануванні закупівлі не завжди відомі такі параметри як дата укладення договору, номер договору. Якщо вони ще не відомі то і в Додатку 2 їх напевне не варто вказувати. Між етапом оприлюднення плану і етапом оприлюднення звіту про договір укладений без використання електронної системи закупівель відбуваються певні процеси. Чи потрібно їх відображати у протоколах?

Тому, хотів би уточнити такі моменти(усі запитання стосуються випадку закупівлі на суму менше 50 тис.грн. за допомогою звіту про договір укладений без використання електронної системи закупівель):
1) УО здійснює моніторинг цін на ринку і обирає постачальника – чи потрібно це відображати у протоколі?
2)Чи повинна УО ЗАТВЕРДЖУВАТИ ПРОЕКТ ДОГОВОРУ і чи потрібно оформлювати це протокольно?
3)Договір підписує керівник, але закупівлю проводить УО і обирає постачальника. Хто приймає рішення про укладення договору – керівник підприємства чи УО?
4)Чи повинна УО ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ про УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ і чи потрібно оформлювати це протокольно? Тобто чи потрібно в протоколі прописувати наприклад «Вирішив: Прийняти рішення про укладення договору з ТОВ 123»?
5)Чи повинна УО у протоколі якимось чином відображати те що передає договір керівнику на підпис, отримує підписаний договір?
6)Чи має УО ЗАТВЕРДЖУВАТИ(окрім того, що оприлюднювати) звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель і чи потрібно оформлювати це протокольно?
7)Чи варто робити 2 окремих протоколи – перший для прийняття рішення про закупівлю, затвердження річного плану закупівель, оприлюднення річного плану, а другий для 1)ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ про УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ, 2)ЗАТВЕРДЖЕННЯ звіту про договір про закупівлю, який укладений без використання електронної системи закупівель, 3)ОПРИЛЮДНЕННЯ звіту про договір про закупівлю, який укладений без використання електронної системи закупівель? На Вашу думку – потрібно так розписувати, чи це буде зайвим?
Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь

Доброго дня! На Ваше звернення повідомляємо, що вимоги до порядку організації закупівельної діяльності Замовника визначено статтею 11 Закону України «Про публічні закупівлі», а також перехідними та прикінцевими положеннями Закону. Законом регулюється проведення виключно процедури закупівлі та спрощені закупівлі. Що стосується закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель шляхом включення наявної потреби до річного плану (ст.4 Закону) та обов’язкового оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • НУШ за кошти Ukraine Facility, як провести ЗПП
    17 Травня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю. Субвенція НУШ 2025 рік, за кошти Ukraine Facility . Потреба – меблі на пілотні класи (повинні купувати через прозоро-маркет) , як же тоді дотриматися вимог Рамкової угоди ? прописати

  • Чи перевіряють ДАСУ ЗПП
    17 Травня 2025
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, чи перевіряються закупівлі ЗПП органами ДАСУ?

  • Торги за правилами організатора
    17 Травня 2025
    Читати відповідь

    Скажіть будь ласка, процедура “Торги за правилами організатора” підпадає під дію Закону “Про публічні закупівлі”? При проведенні таких торгів хто має право перевіряти, скаржитись і т.д.? В яких нормативних документах

  • Вимога наявності двох авто, дискримінація або ні?
    17 Травня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня!Чи можна вимагати у перевізника наявність не менше 2х транспортних засобів для перевезення вантажу (якщо один наприклад буде в ремонті, щоб була заміна) при встановленні кваліфікаційного критерію матеріально-технічна база

  • Дві закупівлі поточного ремонту
    17 Травня 2025
    Читати відповідь

    Якщо, за одною адресою знаходиться не одна будівля з різними інвентарними номерами чи сумуються послуги з поточного ремонту. За цією адресою необхідно провести послуги з поточного ремонту прилеглих територій (послуга

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО