Документи, оформлені належним чином, це як?

01 Листопада 2021
tetiana

Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за власноручним підписом учасника/уповноваженої особи учасника. Що саме мається на увазі? Які обов’язкові реквізити згідно вимог нового ДСТУ? Як саме необхідно зазначати підписанта?

Відповідь

Вітаю!  На сферу публічних закупівель повною мірою поширюється українське законодавство з питань діловодства і документообігу, у тому числі електронного, однак з особливостями, відображеними в Законі України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Щодо оформлення документів можна сперечатися та відносити неправильне оформлення до формальних помилок, перелік яких вичерпно затверджено наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 710. Звісно, важливою є суть документа та відповідність його змістової складової вимогам тендерної документації.

Якщо в умовах тендерної документації не визначив чіткі вимоги до оформлення документів, учаснику варто керуватися національними стандартами оформлення документів, тобто ДСТУ. Нагадаємо, що з 01.09.2021 почали діяти нові національні стандарти оформлення документів ДСТУ...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Щодо закупівлі послуг наукової діяльності?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть, в який установах Замовники можуть закуповувати послуги з наукової діяльності у відповідності до п.7, ч.5, ст.3 Закону. Чи є перелік таких установ?

  • Щодо закупівлі додаткової кількості електричної енергії
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Доброго дня! Запитання стосується закупівлі додаткової кількості електричної енергії. Нами (код ЄДРПОУ 05465258) 30.12.2021 було заключено договір на закупівлю електричної енергії (без врахування послуг розподілу) за результатами відкритих

  • Щодо умов статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно включати в договір про закупівлю, укладений в результаті проведення спрощеної закупівлі по Постанові умови ст.41? Чи цей договір не буде договором в розумінні Закону, якщо спрощена проведена по

  • Докупити додаткові кіловати по Постанові чи Закону?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка, якщо в грудні 21 року була переговорка по електроенергії з постачальником універсальної послуги, однак не вистачає кіловат до кінця року. Правомірно буде зараз заключити договір по 169

  • Щодо надбавки за виконання функцій уповноваженої особи
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПСлава Україні! Підкажіть будь-ласка, якщо уповноважена особа під час дії воєнного стану не проводить процедури закупівель(відкриті торги, переговорні процедури, спрощені закупівлі), використовує у роботі норми Постанови 169, чи є це

  • До усіх питань