Договір укладено за результатами спрощеної закупівлі.

12 Листопада 2021
anastasiia

Договір укладено за результатами спрощеної закупівлі. Підкажіть, будь ласка, якщо сума договору не змінилася, але за рахунок заокруглень ПДВ, сума без ПДВ з 8595,26 грн., стала 8595,25 грн., а ПДВ було 724,45 грн., а стало 724,46 грн. Чи повинні ми повинні вносити зміни до договору на п. 6 ч. 5 ст.41: зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування – пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування ?
Якщо ні, то як вірно зазначити суми з ПДВ та без ПДВ при публікації звіту про виконання договору- по факту оплати ( але тоді сума ПДВ та без ПДВ буде різнитися на 0,01 коп. з договором)?

Відповідь

Доброго дня! Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) заборонено вносити зміни до істотних умов договору про закупівлю, крім випадків, що вичерпно передбачені в частині 5 статті 41 Закону. Зауважимо, що перерахунок ціни не відноситься до підстав, що визначена пунктом 6 частини 5 статті 41 Закону. Також повідомляємо, що частиною 4 статті 41 Закону визначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО