Договір про закупівлю ≠ договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ

10 Грудня 2021
iurij

Чи вважається договір вартістю більше 50 000 грн, укладений за результатами закупівлі, проведеної без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі (природна монополія) договором, на який не поширюються вимоги Закону до договорів про закупівлю? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини 1 статті 3 Закону, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин (абзац 4 пункту 2 частини 7 статті 3 Закону). У разі здійснення такої...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Переговорна процедура закупівлі після 1 вересня 2026 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Роз’ясніть будь ласка щодо застосування Постанови КМУ № 957 (50-ті зміни до Особливостей № 1178) у перехідний період. Ситуація: Замовник у серпні 2026 року оголосив відкриті торги на закупівлю товарів

  • Планування закупівлі за відповідним КЕКВ
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На закупівлю товару (багатофункціональний пристрій) виділені кошторисні призначення по КЕКВ 2210 в сумі 17900,00 грн./без ПДВ і фактична вартість товару у постачальника не платника ПДВ становить 17900,00 грн./без ПДВ. При

  • Товар з Данії чи застосовувати локалізацію
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Питання щодо застосування вимоги про ступінь локалізації виробництва Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ступінь локалізації виробництва не застосовується у разі здійснення закупівлі товарів, якщо країною походження таких товарів

  • аукціон з продажу металобрухту не відбувся
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Якщо аукціон з продажу металобрухту не відбувся, то чи можна заключити прямий договір? І чи сума в прямому договорі може бути вищою ніж в аукціоні який не відбувся?

  • Встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності з ПДВ чи без ПДВ
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Замовником в тендерній документації встановлено вимогу щодо підтвердження відповідності учасника такому кваліфікаційного критерію як наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. На виконання вищезазначеної вимоги учасник у складі тендерної пропозиції

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО