Додаткова угода ➤ РАДНИК, портал

14 Грудня 2023
Яніна

Хочу проконсультуватись по вашому прикладу Д/У пп.1 п. 19 Особливостей. “1.Сторони домовились зменшити обсяг предмета договору, внести зміни до Договору № _____ від _________ 20_____ року (далі — Договір) і викласти в такій редакції:
— «пункт ____ Кількість / Обсяг товарів (робіт або послуг) становить _________»;
Яким чином мені відобразити цей пункт, коли кількість товару відображена у Специфікації? Чи просто у п. 1 Д/у прописати сума договору становить….. а у п.2 Д/у прописати Специфікацію викласти у новій редакції.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Додаткова угода.

Укладаючи додаткову угоду сторони домовляються про нові умови співпраці, погоджують зміни до договору. Зокрема в додатковій угоді зазначаються зміни які вносяться до договору. Тому в тексті додаткової угоди передбачається конкретизація які саме умови тепер будуть в договорі. Якщо зміни будуть вноситися до відповідного пункту, то зазначаємо як тепер буде виглядати пункт договору, якщо додається новий пункт то зазначаємо що доповнити новим пунктом певного змісту. Якщо зміни вносяться в додаток до договору, то теж про це зазначаємо в додатковій угоді.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Додаткові...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
  13 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

 • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
  13 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

 • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
  13 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

 • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

 • Визначення розміру кошторисного прибутку
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

 • До усіх питань