Додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі

04 Січня 2022
olena

При виконанні договору, чі потрібно робити додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, чи достатньо в графі оплачено прописати суму оплачену, яка є меньше суми договору?

Відповідь

Добрий день! Щоб відповісти на це запитання, звернемося до статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме: істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених у частині 5 статті 41 Закону.

Відповідно до частини 3 статті 180 Господарського кодексу України (далі — ГКУ) при укладенні господарського договору сторони зобов’язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. А частиною 4 статті 180 ГКУ визначено, що умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг),...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань