Додаткова потреба у закупівлі

14 Травня 2024
Уляна Володимирівна

Згідно службової записки механіка необхідно провести терміновий ремонт шкільного автобуса. Часу на відкриті торги немає, оскільки неможливо передбачити, що саме потрібно буде ремонтувати, а при поломці потрібен терміновий ремонт. Проводимо по п. 15 Особливостей. Щоразу ремонт виходить на суму 10-30 тис.грн. Згідно формулювання п. 15 “…замовник обирає вид закупівлі з урахуванням вартісних меж”. Тобто, якщо закупівля щоразу до 50 тис.грн., то чи можна не публікувати звіт про укладений договір, а лише оприлюднювати план?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Додаткова потреба у закупівлі Згідно з п.11 Особливостей, для здійснення закупівель відповідно до п. 15 Особливостей послуг з тремонту шкільного автобуса, вартість яких є меншою, ніж 50 тис. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель і у разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану закупівель, який в свою чергу публікує в електронній системі закупівель протягом...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Посилання в тендерній документації на нечинний ДСТУ
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Оголошую свою першу закупівлю – ЗПП на цеглу рядову повнотілу М100. На майданчику Закупівлі.про є розділ “Відповідність стандарту”: ДСТУ Б В.2.7-36:2008, ДСТУ Б В.2.7-61:2008, ДСТУ Б В.2.7-80:2008, ДСТУ ISO 5019-1

  • Зміна ціни за договором на електроенергію
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Догвоір про постачання електричної енергії на 2026 споживачу (комунальному підприємству) укладений 22.12.2026 р. Постачання за цим договором з 01.01.2026 р. Відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі” електропостачальник зобов’язаний інформувати своїх

  • Відхилення чи надання 24 годин на виправлення
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Замовником у тендерній документації по відлову тварин у матеріально-технічній документації просить надати довільну довідку приміщення для ведення ветеринарної практики, учасник надав що це автомобіль. Чи правомірно відхилити тендер?

  • Зміна ціни більше ніж на 10% на підставі пп 7 пункту 19
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Комунальне підприємство “Швидкісний трамвай” прость дать письмове роз’яснення щодо внесення змін до договору на Поствчання електричної енергіїї у разі зміни середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед” ”

  • Який код НК вказувати Код НК 031:2024 чи НК 024:2023
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня..чи потрібно при здійсненні закупівлі по коду ДК 021:2015: 33140000 медичні матеріали, вказувати на кожну позицію товару крім коду за НК 024:2023 ще й Код НК 031:2024

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО