Додано адмінбудівлю. Як закупити електроенергію?

30 Грудня 2021
natalia

підкажіть будь ласка-були проведені відкриті торги на 2022 рік на електроенергію, є переможець, та два дні назад виконкомом нам передали ще одну адмінбудівлю, яка не включена в тендерну документацію. Необхідно вносити зміни, але яка підстава внесення змін п. 3 ч. 5 ст, 41?але ж в результаті кіловат не вистачить, треба збільшувати і кіловати?

Відповідь

Вітаємо! Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених у частині 5 статті 41 Закону, проте, підстав для збільшення обсягів закупівлі вони не містять. Враховуючи викладене вище рекомендуємо провести відкриті торги для закупівлі електричної енергії для переданої адміністративної будівлі. Про особливості закупівлі електричної енергії читайте на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Замовникам» – «Електрична енергія». Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховуйте, що тариф на послуги...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Алгоритм проведення переговорної процедури з 01.09.2026 на порталі Радник
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Потрібен поетапний алгоритм дій проведення переговорної процедури з 01.09.2026

  • ВТ не відбулись у серпні, чи можна  прямий договір у вересні
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    В липні вже другий раз не відбулись відкриті торги за особливостями. Поки шукали учасників настало 1 вересня. Зараз я можу пряму угоду за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей чи проводити

  • Вимоги локалізації при закупівлі кабелю з 24.08.2026.
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    згідно зі змінами 24.08.2026 р чи водять кабелі до списку локалізованих товарів? Якщо є декілька позицій кабелів, то локалізація застосовується тільки до тих позицій, що по вартості більше 1 млн

  • Можна за кошти Ukraine Facility придбати товар по прямому договору до 200 тис.?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день , з 01.09.2026 року збільшились пороги до 200 тис. на товари і послуги. Підкажіть будь ласка , чи за кошти Ukraine Facility (Юкрейн Фасіліті) також можемо придбавати товар

  • Чи можна укласти прямий договір у вересні 2026 року після змін у законі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Виконавець поточного ремонту дороги не платник пдв. загальна сума акту виконаних робіт 170000 грн. при оприлюдненні річного плану треба вказувати суму з пдв. це 204000 грн. це надпорогова сума, що

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО