Додано адмінбудівлю. Як закупити електроенергію?

30 Грудня 2021
natalia

підкажіть будь ласка-були проведені відкриті торги на 2022 рік на електроенергію, є переможець, та два дні назад виконкомом нам передали ще одну адмінбудівлю, яка не включена в тендерну документацію. Необхідно вносити зміни, але яка підстава внесення змін п. 3 ч. 5 ст, 41?але ж в результаті кіловат не вистачить, треба збільшувати і кіловати?

Відповідь

Вітаємо! Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених у частині 5 статті 41 Закону, проте, підстав для збільшення обсягів закупівлі вони не містять. Враховуючи викладене вище рекомендуємо провести відкриті торги для закупівлі електричної енергії для переданої адміністративної будівлі. Про особливості закупівлі електричної енергії читайте на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Замовникам» – «Електрична енергія». Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховуйте, що тариф на послуги...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Як учаснику потрібно підтвердити Ступінь локалізації виробництва
    20 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Чи вірно я розумію як учаснику потрібно підтвердити Ступінь локалізації виробництва: 1. У разі якщо учасник Є виробником товару та товар українського походження то він надає: – Довідку із зазначенням:

  • Виготовлення ПКД на об’єкт (470 000, 00 грн) чи плюсується до півтори млн до одного об’єкта?
    20 Вересня 2025
    Читати відповідь

    скажіть будь ласка виготовлення проектно -кошторисної документації на обєкт ( 470 000, 00 грн) чи плюсується до півтори млн до одного об’єкту?

  • Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям, з помилкою та норма 24 години
    20 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Відкриті торги з Особливостями, учасником не надано документи на право власності обладнання по двум пунктам (документи , які підтверджують відповідність Учасника кваліфікаційним критеріям),чи можна дати 24 години на виправлення?

  • Строк укладання Договору у ЗПП
    20 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Відповідно п.66. Замовник укладає договір з переможцем відбору не пізніше ніж через п’ять календарних днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору. У разі обґрунтованої потреби строк для

  • Чи може переможець відкритих торгів завантажити новий локальний кошторис
    18 Вересня 2025
    Читати відповідь

    ВТО поточний ремонт є переможець , завантажив документи по п.47 всі, в локальному кошторисі зробив помилку, чи може завантажити новий локалиний кошторись якщо сьогодні 6 день після визначення переможця. Дякую

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО