Чи може замовник надати 24 години на виправлення невідповідностей за рішенням органу оскарження?

26 Жовтня 2020
energostroytrade-i-ua

Добрый день. В тендере принимали участия 3 компании, победителем признан Участник №1 (с минимальной ценой), без каких либо замечаний со стороны Заказчика Т.е. требования об устранение ошибок не было. Участник №2 (проигравший по цене) подает жалобу в АМКУ на решение Заказчика о принятие решения про акцепт Участника №1. Жалоба подается на не соответствие квалификационным критериям тендерного предложения Участника №1. АМКУ принимает жалобу и признает не правомерными действия Заказчика и направляет решение с требованием отменить Решение про акцепт участника №1. Соответственно, Заказчик возвращает на квалификацию Участника №1.
Вопрос: Может ли заказчик после всего выше изложенного повесить требование Участнику №1 об устранении несоответствий квалификационных критериев (24 часа). Еще раз обращаю внимание ранее такое требование по отношению к этому Участнику не вывешивалось. И второй вопрос, если участник исправит ошибки в течении 24 часов, может ли Заказчик повторно акцептовать Участника №1. Спасибо.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, які подав учасник у тендерній пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення Органу оскарження. Тобто замовник на виконання рішення органу оскарження повертає на кваліфікацію Учасника № 1 та розміщує повідомлення про виправлення невідповідностей у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій. У разі виправлення учасником виявлених невідповідностей та відсутності інших підстав щодо...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель