Добрий день!Проконсультуйте будь-ласка з наступного питання.Закон не застосовується у випадку,

13 Серпня 2020
anisimova_k-ukr-net

Добрий день!
Проконсультуйте будь-ласка з наступного питання.
Закон не застосовується у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі:
1) товари, роботи і послуги, що виробляються, виконуються чи надаються на користь замовника або групи замовників афілійованим підприємством виключно для забезпечення діяльності такого замовника або групи замовників в окремих сферах господарювання.
У випадку, якщо Замовник належить до окремої сфери – електроенергія, та здійснює закупівлю послуги у афілійованого підприємства, але предмет закупівлі не належить до функціонування саме цієї окремої сфери господарювання, а необхідний для поточної діяльності, чи можливо не застосовувати Закон? Наприклад закупівля друкарських послуг, які не відносяться до діяльності підприємства в окремій сфері. Чи виключення щодо не застосування Закону в разі закупівлі у афілійованого підприємства стосується будь-якого предмету закупівлі і його не потрібно прив’язувати до діяльності в окремій сфері господарювання ?!
Дякую!

Відповідь

Добрий день! Ваше питання має індивідуальний та специфічний характер. Для надання найбільш доцільної та законної відповіді дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 для отримання послуг Тендерного агентства «Радник» або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Повідомлення про проект інформатизації щодо багатолотової закупівлі
    10 Березня 2026
    Читати відповідь

    в мене питання що до повідомлення про проект інформатизації вартістю до 500 тис. грн. В мене закупівля через відкриті торги з особливостями – Послуги з доступу до мережі Інтернет. (ДК

  • Збільшення суми договору на розподіл електричної енергії
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Щодо збільшення суми договору на розподіл електричної енергії. У зв’язку з тим, що з 01.10.2025 року суттєво збільшився тариф на послуги з розподілу електричної енергії, відповідно зросла і загальна сума

  • Обґрунтування за пп.7 п.19
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо замовник оприлюднює додаткову угоду про зміну ціни за пп.7 п.19 яособливостей, чи потрібно оприлюднювати обгрунтування підвищення ціни, чи лише додаткову угоду? Дякую.

  • Калькуляція при закупівлі послуг з благоустрою
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Чи зобов’язаний Замовник при проведенні закупівлі послуг за процедурою відкритих торгів з Особливостями встановлювати вимогу до учасників щодо надання розрахунку (калькуляції) вартості послуг? Закупівля стосується послуг з благоустрою,

  • Один договір з різними кодами ДК та як це відобразити в річному плані
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Просимо надати роз’яснення щодо планування та визначення предмета закупівлі. Комунальне підприємство здійснює закупівлю товарів для забезпечення господарської діяльності (обслуговування та ремонт техніки) за власні кошти підприємства. Планується придбання товарів, які

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО