Доброго дня суток! Комунальне підприємство, яке налічує 18од.техніки. Орієнтовно по

15 Січня 2021
natalia

Доброго дня суток! Комунальне підприємство, яке налічує 18од.техніки. Орієнтовно по 2020році на 2021 рік заплановано видатки на поточний ремонт автотранспортних засобів в сумі 180,0 тис.грн. Але ремонт може бути різний: двигуна, гідроциліндра, а можливо КПП, чи ще чогось? Як можна провести спрощену закупівлю, коли ми не знаємо який агрегат може злетіти? Чи можна визначити коди предмету закупівлі відповідно виду транспорту-автобус, сміттєвози, трактори? Просто мені ніхто не може дати технічну характеристику, що ми будемо ремонтувати. Як бути в такій ситуації.Допоможіть, будь-ласка!

Відповідь

Доброго часу доби! Якщо  ніхто не може дати технічну характеристику (ремонтну відомість, тощо) варто розглянути питання закупівлі спочатку послуг з діагностики автотранспортних засобів (або певної кількості). Для ночності ви також можете переглянути в системі ПРОЗОРРО подібні закупівлі. Потрібна допомога? Тендерне агентство «Радник» надає послуги повного або часткового супроводу у публічних закупівлях. Для отримання послуг дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель