Постачальник не поставив у строк товар. Що робити?

09 Листопада 2020
Наталія

Доброго дня!
Допоможіть будь ласка розібратись в такій ситуації. Замовником проведено відкриті торги з публікацією англійською мовою, торги розпочато в період дії Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 25.12.2015 №922-VIII та укладено договір на постачання товару. Згідно умов договору Постачальник мав поставити товар протягом п’яти календарних днів з моменту укладення договору. Товар не був поставлений в строки визначені договором, натомість Замовник отримав на свою адресу листа з проханням про продовження терміну поставки товару, у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції, без будь-яких документальних підтверджень.
Як має діяти Замовник в цьому випадку?
Дякую.

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA! Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених Законом про публічні закупівлі. Підписання договору про закупівлю зумовлює факт взяття сторонами на себе зобов’язань, що визначені в такому договорі.
У той же час, що відповідно до частини 6 Розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції Закону від 19.09.2020 № 114-IX договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель