Дякую за відповідь за мої запитання, яким присвоєно назву \”Не

19 Березня 2021
tetiana-rybak

Дякую за відповідь за мої запитання, яким присвоєно назву “Не виконання статті 17, як підстава для…”, але ж у зв’язку з отриманням відповіді постають наступне запитання:
1. в відповіді рекомендовано ознайомитись з статтею “Усе, що треба знати про (не) повернення забезпечення виконання договору про закупівлю”. Моє питання стосується не повернення забезпечення тендерної пропозиції. Це різні речі.
2. Відповідь має наступні висновки: відхиляємо пропозицію переможця, якщо він не надав лише довідку МВД, а тендерне забезпечення не повертаємо, якщо від не надав всі документи по ч.6 ст.17. Наприклад: якщо учасник не надав “довідку про небанкрутсво” – ми його не відхиляємо, але тендерне забезпечення НЕ ПОВЕРТАЄМО. Не можливо це! Якщо ми не відхилили переможця, то уклали договір. Якщо уклали договір, то ПОВЕРНУЛИ тендерне забезпечення.
Питання залишається: як поступати з неповерненням забезпечення тендерної пропозиції (за ненадання яких документів по ч.6 ст.17) з огляду на п.4 ч.3 ст.25?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до частини 6 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 цієї статті.

Відповідно до частини 5 статті 17 Закону замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

  • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

  • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

  • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

  • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель