Чи може замовник відхилити учасника за «тип підпису» КЕП?

29 Жовтня 2020
Олег

Дякую за статтю “З листопада КЕП на захищеному носієві! Зміна ЕЦП на КЕП уже скоро “на порталі. Виникли запитання:
1.Підкажіть будь ласка, якщо при перевірці електронного ключа на сайті https://czo.gov.ua/sign отримуємо таку інформацію:
Тип носія особистого ключа: Захищений;
Тип підпису: КВАЛІФІКОВАНИЙ;
Сертифікат: кваліфікований.
Чи рахується така комбінація КЕПом?
Тобто в полі “Тип підпису” маємо значення “КВАЛІФІКОВАНИЙ”, замість “Удосконалений”.
Якщо не рахується, то чи правомірно буде відхиляти тендерну пропозицію учасника завірену таким електронним підписом(Тип підпису: КВАЛІФІКОВАНИЙ), у випадку, якщо у тендерній документації вимагалось завірення тендерної пропозиції за допомогою КЕП(так як прописано у вищезазначеній статті на порталі https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/tenderna_dokumentatsiya/z-lystopada-kep-na-zakhyshchenomu-nosiievi-zmina-etsp-na-kep-uzhe-skoro/).
2. Чи правильно я розумію, якщо вимагалось завірення тендерної пропозиції за допомогою КЕП, а при перевірці електронного ключа учасника буде відображена інформація “Тип носія особистого ключа: Незахищений”, то це буде підставою для відхилення тендерної пропозиції такого учасника?
Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь

Доброго дня! Ваше питання носить специфічний характер, що потребує додаткового аналізу та юридичної оцінки. Якщо Ваше питання є досі актуальним ми Вам допоможемо за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань