Чи може замовник відхилити учасника за «тип підпису» КЕП?

29 Жовтня 2020
Олег

Дякую за статтю “З листопада КЕП на захищеному носієві! Зміна ЕЦП на КЕП уже скоро “на порталі. Виникли запитання:
1.Підкажіть будь ласка, якщо при перевірці електронного ключа на сайті https://czo.gov.ua/sign отримуємо таку інформацію:
Тип носія особистого ключа: Захищений;
Тип підпису: КВАЛІФІКОВАНИЙ;
Сертифікат: кваліфікований.
Чи рахується така комбінація КЕПом?
Тобто в полі “Тип підпису” маємо значення “КВАЛІФІКОВАНИЙ”, замість “Удосконалений”.
Якщо не рахується, то чи правомірно буде відхиляти тендерну пропозицію учасника завірену таким електронним підписом(Тип підпису: КВАЛІФІКОВАНИЙ), у випадку, якщо у тендерній документації вимагалось завірення тендерної пропозиції за допомогою КЕП(так як прописано у вищезазначеній статті на порталі https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/tenderna_dokumentatsiya/z-lystopada-kep-na-zakhyshchenomu-nosiievi-zmina-etsp-na-kep-uzhe-skoro/).
2. Чи правильно я розумію, якщо вимагалось завірення тендерної пропозиції за допомогою КЕП, а при перевірці електронного ключа учасника буде відображена інформація “Тип носія особистого ключа: Незахищений”, то це буде підставою для відхилення тендерної пропозиції такого учасника?
Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь

Доброго дня! Ваше питання носить специфічний характер, що потребує додаткового аналізу та юридичної оцінки. Якщо Ваше питання є досі актуальним ми Вам допоможемо за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи можливо продовжити строк дії договору
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка. Процедури на закупівлю продуктів харчуваня здлійснювалось по квартально до 31.03.2021р (відкриті торги, спрощені процедури). На даний час угоди не використані. Чи можливо продовжити строк дії договору до

  • Стаття 16, 17 для субпідрядників
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПУ разі залучення субпідрядника в обсязі меншому ніж 20 відсотків від вартостіі договору про закупівлю , потрібно давати Учаснику у складі тендерної пропозицічї довідки на підтвердження умов ст. 16,17 Закону

  • По яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ППо яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами на одному підприємстві, з метою справедливого (рівного) навантаження на кожну уповноважену особу, при цьому щоби це

  • Чи варто при закупівлі робіт з технагляду використовувати той же код ДК за яким закуповувались роботи з будівництва (реконструкції)?
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЄ необхідність у закупівлі робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта. Згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 вартість робіт щодо здійснення технічного нагляду включається до зведенного кошторису проектної документації та є складовою частиною

  • щодо нюансів спрощеної закупівлі
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВітаю. Допоможіть будь ласка розібратися. Згідно абз.4 п.3 ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»(далі Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель