делегувала повноваження функції головних розпорядників
Замовник бюджетна організація (міська рада) після проведення виборів у 2020 році значно розширила коло закладів які підвідомчі даному розпоряднику коштів. 03.11.2020 районна рада (що ліквідовується) передає на баланс міської ради всі заклади освіти та заклади культури. Будучи єдиним розпорядником коштів станом на 16.12.2020 міською радою оголошується тендер на закупівлю електричної енергії (відкриті торги) за 3-ма лотами. Лот 1 – електрична енергія для закладів освіти, лот 2 – електрична енергія для закладів культури, лот 3 – електрична енергія для апарату міської ради. По процедурі закупівлі відбувається аукціон та 04.01.2021 визначаються переможці торгів за кожним із лотів. 20.01.2021 на підставі рішення міської ради утворюються окремі юридичні особи Відділ освіти міської ради та Відділ культури міської ради, згідно з положеннями (їх установчими документами) яких дані відділи виконують функції головних розпорядників по закладам освіти – Відділ освіти, по закладам культури – Відділ культури відповідно. Тобто функція яка належала міській раді перейшла до відповідних відділів при міській раді.
22.01.2021 після делегованих повноважень від міської ради до відділів культури та освіти, Відділ освіти міської ради та Відділ культури міської ради заключають договори з переможцями процедури закупівлі за відповідними лотами.
Питання: чи правомірно укладені договори про закупівлю, та чи відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» враховуючи те, що станом на дату оголошення процедури закупівлі відділи освіти та культури ще не були створені та єдиним розпорядником коштів була міська рада, а також зважаючи на те, що станом на дату укладання договору про закупівлю міська рада делегувала повноваження функції головних розпорядників по закладам освіти та культури відповідним Відділам (тобто міська рада станом на 22.01.2021 не мала ні повноважень ні кошторисних призначень для укладання договору про закупівлю)?
Доброго дня! Договори про закупівлю, що укладаються за результатами проведених процедур закупівлі та спрощених закупівель відповідно до Закону, є обов’язковими для виконання їх обома сторонами. Відповідно до частини 5 статті 107 Цивільного кодексу України юридична особа — правонаступник, що утворилася внаслідок поділу, несе субсидіарну відповідальність за зобов’язаннями юридичної особи, що припинилася, які згідно з розподільчим балансом перейшли до іншої юридичної особи — правонаступника.
Отже, на момент укладення договору про закупівлю замовником може виступати правонаступник, який і буде укладати договір про закупівлі за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі.
Звертаємо увагу, що статтею 16414 передбачено, що укладення з учасником, який став переможцем...
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
УвійтиППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є
Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?
ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність
ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як
ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
Увійти